Príbehy našich klientov o chudnutí


Váhu mám "dobrú", iba som málo narástla :)

pani Zitka - Nové Zámky

Volám sa Zita. Môj pubertálny syn mi s radosťou hovorí Zitka - obezitka :). Ak ma vidíte na fotke, tak to je aj pravda. Ja zvyknem hovoriť, že váhu mám "dobrú", iba som málo narástla. Zišlo by sa ešte 30 cm. Ale už vážne. Jedného letného dňa som stretla milých - chudých - pozitívnych ľudí, ktorí ma oslovili v správnu chvíľu. Bola to Renátka, ktorá mi veľmi pomohla a ovplyvnila môj ďalší život. Odkedy navštevujem "naše stredy" cítim sa fajn. Veľmi mi pomohlo, že sme v skupine a navzájom sa podporujeme, radíme si, je to proste super!

Doteraz som úspešne schudla 17 kilogramov...

Eleonóra

Dobrý deň, volám sa Eleonóra Ukropcová, mám 51 rokov a zaoberám sa zdravou výživou. Pár riadkov o mne, aby sme sa lepšie spoznali: celý život som bojovala s nadváhou, skoro vždy som bola obézna. Vyskúšala som všetko - všetky možné diéty na svete: kapustovú, atkinsona, delenú stravu, ryžovú a vajcovú diétu, 90 dňovú diétu a iné. Každá fungovala, schudla som a potom vždy nastal jojo efekt, keď som nabehla na predošlý stravovací režim a navyše vždy som pribrala minimálne 5 kíl oproti predošlej váhe.

Naučila som sa správne kombinovať potraviny...

Zuzana

Absolvovala som 3 mesačný kurz Krotitelia tukov, kde som si na začiatku dala za cieľ zo seba "niečo spraviť". V živote som vyskúšala veľa diét, ktoré vždy skončili jojo efektom.

Zatiaľ som schudla 11 kilogramov...

Zuzana

Volám sa Zuzana, mám 52 rokov a celý život som bojovala s nadváhou. V posledných rokoch bola úprava mojej hmotnosti bojom, v ktorom vyhrávali pribúdajúce kilogramy.

V auguste 2010 som však stretla Renátku a môj boj sa začal podobať na malé vyhraté bitky

Za pol roka som sa navždy zbavila 10 kg nadváhy, celulitídy a cítim sa skvelo

Kristína

Som Kristína Némethová a v roku 2008 som sa počas štúdia na vysokej škole postupne prepracovala k váhe 70 kg pri výške 160 cm. Veľmi som si želala schudnúť, ale nechcela som skúšať žiadne diéty, lebo som sa bála, že by mi skôr poškodili metabolizmus ako pomohli. V tom období som bola oslovená anketárom na ulici ohľadne zdravia a ten ma následne pozval do svojho wellness štúdia.

zobraziť viac informácií

Podrobná analýza

Podrobne sledujeme priebeh Vášho chudnutia...

Čítať viac...

Základné kontakty

Marek a Renáta Majzlíkoví
T-mobile: 0903 80 45 42
O2: 0948 523 163
Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Zobraziť všetky kontakty...